Оберіть клас, в якому буде навчатися дитина
Рекомендоване навантаження на тиждень
Ви можете змінити навантаження натискайте кнопки "+" та "-":
Скільки дітей хочете навчати у Живій школі?
Актуально для сімей з двома та більше дітьми *
На одну дитину *
За Вашим запитом ми можемо скоригувати програму та додати дисципліни які цікавлять Вашу дитину, наприклад:
  • Інформатика;
  • Графічний дизайн;
  • Право;
  • Громадянська освіта;
  • Мистецтво;
  • Астрономія;
  • Фінансова грамотність;
  • 3D моделювання.
бонус
від 4 уроків на тиждень
150 грн - 1 заняття
Ми віримо, що пакет "Соціалізація" допоможе вашій дитині не лише навчатися, але й розвивати себе як особистість. Ваша дитина заслуговує на це, і ми готові допомогти у цьому процесі.
пакет соціалізації доступний безкоштовно учням, які навчатимуться у живій школі щонайменше 4 уроки на тиждень
Екоклуб
🌍 Екоклуб – це чудова можливість для всіх, хто небайдужий до екологічних проблем та прагне зробити світ кращим.

🌍На заняттях ти:
🌿Дізнайтеся про зміни клімату, забруднення навколишнього середовища та збереження біорізноманіття.
🌿Отримайте знання про сталий розвиток, переробку відходів та енергоефективність.🌿Спілкуйтеся з людьми, які поділяють вашу пристрасть до природи та екології.
Крізь час і простір
Заняття розраховані на дітей середнього та старшого шкільного віку, які прагнуть дізнатися більше про історію та географію.

📅 Що на них чекає?
- Дослідження та аналіз величних історичних подій, які змінили хід людства.
- Вивчення культур різних країн, що розширить ваш світогляд.
- Географічні ігри та інтерактивні завдання, які допоможуть запам’ятати розташування країн, міст і природних див.
Тіло та здоров'я
🌟 Якщо дитині цікаво дізнатися, як працює ваш організм? Хоче навчитися берегти своє здоров'я та розуміти, як на нього впливають різні фактори? Наші заняття з вивчення людського тіла та здоров'я саме для неї 🌟

🔍 Що вас чекає?
🌿 Дослідження анатомії та фізіології: вивчимо будову та функції систем організму.
🌿 Основи здорового способу життя: секрети харчування, фізичної активності
та психологічного здоров'я.
🌿 Перша медична допомога: знання,
які можуть врятувати життя.
speaking club
Speaking Club у Живій Школі це:

🔹 Занурення в мовлення: Спілкуйся
з однодумцями та розвивай навичку говоріння.
🔹 Різноманітні теми: Обговорюємо актуальні теми, від культури до подорожей.
🔹 Весела атмосфера: Знайомся з новими друзями!
🔹 Граматика: Вивчення граматичних основ аглійської мови задля розширення мовленнєвої компетентності.
Громадянська освіта
Заняття з громадянської освіти — унікальна можливість для всіх, хто прагне стати активним учасником суспільного життя. 📜

📜На наших уроках ви:
🧩 Розвинути критичне мислення: навчіться аналізувати інформацію та приймати обґрунтовані рішення.
🧩 Візьмете участь у дискусіях: обговорюйте актуальні соціальні та політичні питання з однодумцями.
🧩Здобудете практичні навички: навчіться, як впливати на зміни у своєму оточенні та брати участь у громадських ініціативах.
Читацький клуб

📜На наших уроках ви:
Правовий клуб
✨ Правовий клуб — створений для тих, хто хоче дізнатися більше про правові системи та права і свободи людини.✨

🔍 На заняттях ти зможеш:
🔹 Вивчати основи права через інтерактивні заняття та практичні приклади.
🔹 Досліджувати важливі правові питання, які стосуються вашого життя та суспільства.
🔹Брати участь у рольових іграх та дебатах, що допоможуть вам розвинути навички аргументації та критичного мислення.
Середня та старша школа
Сообщение об успешной отправке!
Вартість навчання вже внизу!
Забронюйте прямо зараз!