Оберіть клас, в якому буде навчатися дитина
Рекомендоване навантаження на тиждень
Ви можете змінити навантаження натискайте кнопки "+" та "-":
Скільки дітей хочете навчати у Живій школі?
На одну дитину *
Також у нас є інтегрований курс із вивченнями таких додаткових дисциплін як:
  • світ казок (1 клас);
  • дизайн та технології (1-2 клас);
  • мистецтво (1-4 клас);
  • логіка (1-4 клас);
  • правознавство (1-4 клас);
  • інформатика (2-4 клас);
  • фінансова грамотність (3-4 клас).
бонус
Актуально для сімей з двома та більше дітьми *
від 4 уроків на тиждень
Групові заняття для дітей, які проходять щотижня. Вони можуть познайомитися зі своїми однолітками та досліджувати цікаві й практичні речі в світі науки.
Для дітей, які беруть від 4 уроків на тиждень - БЕЗКОШТОВНО
150 грн - 1 заняття
Пізнання світу
Заняття створені спеціально для молодшого шкільного віку і пропонують незабутні враження, які розвивають допитливість і любов до знань.
Що чекає на учнів?
📜 Досліджуйте давні цивілізації та дізнайтеся про видатні історичні події!
🌄 Відвідаємо найкрасивіші куточки планети, вивчаючи мапи, континенти та країни!
🧩 Закріплюйте знання в веселій та ігровій формі.
Кіноклуб (молодща і старша школа)
🎬 Заняття розраховані для справжніх поціновувачів кіно та мультиків🍿
📅 Що чекає на учнів?
Щотижневі покази кращих фільмів та мультфілімів з усього світу, від класики до новинок. Обговорення після перегляду: обмін думками, аналіз сюжету, героїв та кінематографічних прийомів.
Світ тварин
🌍🐾 Заняття про тваринний світ для дітей молодшого шкільного віку🐾🌍
🐻 Що чекає на наших маленьких учнів?
🦁 Дослідження життя тварин у різних середовищах: від тропіків до полярних широт!
🐧 Ігри та квести, де діти зможуть змагатися у знаннях про тварин!
🐸 Веселі факти та захоплюючі історії про рідкісні та незвичайні види!
🌿 Творчі майстер-класи: малюємо улюблених тварин і т.д !
speaking club
Speaking Club у Живій Школі це:
🔹 Занурення в мовлення: Спілкуйся з однодумцями та розвивай навичку говоріння.
🔹 Обговорюємо актуальні теми, від культури до подорожей.
🔹 Навчайся граючи, знайомся з новими друзями!
🔹 Вивчення граматичних основ аглійської мови задля розширення мовленнєвої компетентності.
Мистецтво
✨🎨 Заняття з мистецтва для дітей молодшої школи – ідеальне місце, щоб дитина відкрила творчий потенціал і навчилася виражати свої емоції через мистецтво ✨
🎨Чому варто обрати заняття з мистецтва?
🎨 У нас діти навчаться створювати неймовірні витвори мистецтва, розвиваючи свою уяву та креативність.
🎨 Ознайомте вашу дитину з малюванням, живописом, аплікацією, ліпленням та іншими цікавими техніками.
🎨 Наші викладачі – творчі особистості з великим досвідом роботи з дітьми, які підкажуть, надихнуть та підтримають кожного маленького художника.
🎨 Ми створюємо затишне середовище, де кожна дитина може вільно виражати свої ідеї і почуття.
Міфи та легенди
Захоплюючу подорож у світ міфів і легенд! 📖✨
🧚‍♀️ Що чекає на дітей?
👩‍🏫 Вигадливі історії з різних куточків світу: від давньогрецьких міфів до казок народів Півночі.
👩‍🏫Захопливі заняття з малювання персонажів, створення власних легенд
та міфічних істот.
👩‍🏫 Інтерактивні ігри та вікторини, щоб закріпити нові знання в веселій атмосфері!
Тіло та здоров'я
🌟 Якщо дитині цікаво дізнатися, як працює ваш організм? Хоче навчитися берегти своє здоров'я та розуміти, як на нього впливають різні фактори? Наші заняття з вивчення людського тіла та здоров'я саме для неї 🌟
🔍 Що вас чекає?
🌿 Дослідження анатомії та фізіології: вивчимо будову та функції систем організму.
🌿 Основи здорового способу життя: секрети харчування, фізичної активності та психологічного здоров'я.
Настільні ігри
🎲 Занурюйся в світ розвиваючих настільних ігор онлайн! 🎲
🔸 Розвивай логіку, креативність, критичне мислення та комунікаційні навички в веселій та інтерактивній формі.
🔹 Великий вибір ігор: стратегічні, логічні та кросворди — для будь-якого віку та рівня!
🔸 Спільнота однодумців: знайди нових друзів, обмінюйся стратегіями та насолоджуйся атмосферою дружнього змагання!
Початкова школа
Ми віримо, що пакет "Соціалізація" допоможе вашій дитині не лише навчатися, але й розвивати себе як особистість. Ваша дитина заслуговує на це, і ми готові допомогти у цьому процесі.
пакет соціалізації доступний безкоштовно учням, які навчатимуться у живій школі щонайменше 4 уроки на тиждень
Сообщение об успешной отправке!
Вартість навчання вже внизу!
Забронюйте прямо зараз!